BIM MANAŽER/BIM KOORDINÁTOR

Náplň práce:

  • implementace programu Revit do projekční praxe společnosti
  • vypracovávání a údržba firemních standardů pro Revit
  • vytváření BIM Execution Plan (BEP)
  • koordinace interních a externích projektantů na modelu Revit
  • evidence, archivace, správa modelů BIM
  • občasné non-BIM projekty, projektování 2D designu v AutoCad

Požadujeme:

  • zkušenosti v oblasti stavebních projektů
  • praktické zkušenosti s prací v AutoCad (2D) a profesionální použití Revit (3D)
  • porozumění a zvládání metod a procesů BIM - praxe na obdobné pozici nutností
  • organizační schopnosti, zkušenosti s koordinací týmů

 Nabízíme:

  • práci na HPP ve společnosti s více než 30letou tradicí v oboru
  • zázemí stabilní perspektivní společnosti s atraktivním zaměřením
  • motivující ohodnocení (fix + bonusy dle výkonů)
  • koncoroční odměny dle hospodářského výsledku firmy
  • přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu
  • firmou hrazené jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na ŽP
  • Multisport karta